POZEJDON

Društvo za podvodni ribolov

X. mednarodno prvenstvo Nerezin v podvodnem ribolovu

4. junij, 2005

REZULTATI:

Mesto Ime in priimek Društvo Točke
1 Danijel Gospić SD Škarpina Nerezine 19.220
2 Robert Podgoršek DPR Pozejdon Krško 10.410
3 Robert Ukmar DPR Pozejdon Krško 7.400
4 Arijan Rapuš PLK Koper 6.770
5 Jani Longo DPR Pozejdon Krško 5.200
6 Ivan Gerjevič DPR Pozejdon Krško 4.105
7 Moreno Matijašič RPD Piran 4.000
8 Boris Žibert DPR Pozejdon Krško 3.930
9 Bojan Brun DPD Bled 3.790
10 Damir Komadina PLK Koper 3.770
11 Andrej Romih DPR Pozejdon Krško 2.500
12 Dragan Nikolič DPR Pozejdon Krško 2.208
13 Denis Palčič PLK Koper 2.160
14 Karolj Kiš DPR Pozejdon Krško 2.135
15 Kristjan Šumberac RPD Piran 2.016
16 Anton Gerjevič DPR Octopus 1.985
17 Miloš Mišljenovič DRM Ljubljana 1.978
18 Marko Paulovič RPD Piran 1.918
19 Kukovičič Matjaž DPR Artemis 1.900
20 Tugomir Čargo DPR Pozejdon Krško 1.890
21 - 44 Aljoša Fink PLK Koper 0
22 - 44 Andrejka Šavron PLK Koper 0
23 - 44 Andromed Kocjančič Ocean Kranj 0
24 - 44 Bogdan Škofic Ocean Kranj 0
25 - 44 Bojan Štih DPR Pozejdon Krško 0
26 - 44 Boris Krmac RPD Piran 0
27 - 44 Boško Karabaš DPR Pozejdon Krško 0
28 - 44 Boštjan Pangerc DPD Bled 0
29 - 44 Branko Pirc DPR Octopus 0
30 - 44 Dejan Žajber DPR Artemis 0
31 - 44 Dimitrij Korpnik PLK Koper 0
32 - 44 Drago Jernej PDM Maribor 0
33 - 44 Dušan Krajnik RPD Piran 0
34 - 44 Gašper Dernovšek DPR Artemis 0
35 - 44 Gregor Starašinič DRM Ljubljana 0
36 - 44 Iztok Kregar PLK Koper 0
37 - 44 Kristjan Demšar PLK Koper 0
38 - 44 Marko Kašič DPR Pozejdon Krško 0
39 - 44 Niko Somrak DPR Octopus 0
40 - 44 Peter Valenčič PLK Koper 0
41 - 44 Simon Bartol RPD Piran 0
42 - 44 Tomaž Cepak PLK Koper 0
43 - 44 Zlatko Jelančič DPR Pozejdon Krško 0
       
  Gemaldo Macchi RPD Piran diskvalifikacija

img 0078

Od leve: Robert Ukmar (3), Robert Podgoršek (2), Danijel Gospić (1)

 

  

img 0072

 Ulov zmagovalca: Danijel Gospić in barkarijol Branimir Gulam

 

 

img 0075

Robert Podgoršek s svojim ulovom